Ducati Tallinn

Official Ducati dealer

XDiavel

Ducati on astunud kruiserite maailma oma väga erilisel moel, tuues turule kruiseri, mis on täiesti raamidest väljas – nii oma disaini, tehnilise täisulikkuse ning suutlikusega, mis on omane vaid Ducatile. XDiavel on kruiser, mida iseloomustab väljend “low speed excitement”, ehk siis kus naudinguline kruisimine on ühendatud adrenaliinirohke tipptehnoloogilise jõulise mootori ja täiusliku juhitavusega mootorrattasse. X tähe XDiaveli nimes esindab kahte eemalasetsevat maailma mis on ühendatud kompromissideta ühte unikaalsesse mootorrattasse.

Mootorratta DVT 1262 mootor on ebareaalse jõuga, saavutab oma maksimumväände juba 5000 pöörde juures, pakkudes uskumatut adrenaliini iga käiguga kiirendades.

Tippelektroonikat täis XDiavel: Ducati Power Launch süsteem võimaldab ohutuid ja superkiireid kohapealt kiirendamisi, kurvi ABS ohutut pidama- ja püstijäämist ka kurvis pidurdades, veojõukontroll, püsikiirusehoidja, käed-vabad süsteem, taustvalgusega nupud, eelprogrammeeritavad sõidurezhiimid, täis LED tuled, TFT displei ning DRL päevasõidutuli XDiavel S versioonil.

XDiavel tuleb kahes versioonis XDiavel ja XDiavel S. Kohapeal poes olemas mõlemad verrsioonid!

vaata lisa http://xdiavel.ducati.com/en